دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15 رمضان 1440
  آمارسایت
مهمان : 2152
اعضا عضو سایت : 19
اعضا آنلاین : 0
امروز : 161570
ديروز : 57063
ماه : 289059
سال جاری : 715706
تعدا مطالب : 2037
كل : 716706
 
تاریخ : دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
کد 3509

پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی2019 با شعار "دسترسی یکسان به استاندارد سازی"

پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی2019 با شعار "دسترسی یکسان به  استاندارد سازی"
پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی2019:
 
امسال محور توجه خود را روی دسترسی یکسان به استانداردسازی قرار می دهیم.
پایه اساسی مأموریت اتحادیه جهانی مخابرات، به عنوان نهاد تخصصی سازمان ملل متحد در زمینه فناوری های اطلاعات و ارتباطات، تدوین استاندارد هاست.
وقتی می خواهید به اینترنت وصل شوید، از رویدادهای ورزشی تلوزیون لذت ببرید، به رادیوی خودروی خود گوش دهید یا با گوشی هوشمند خود فیلم ببینید، استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات است که این کارها  را امکان پذیر می سازد.
بویژه،  اگر استانداردهای نسل پنجم  با  هوش مصنوعی تلفیق شوند، در آینده ای نزدیک  از مجموعه گسترده ای از اپلیکیشن هایی پشتیبانی خواهند کرد که بی چون و چرا آنها را خواهیم پذیرفت؛ مانند خودروهای خودران(بدون راننده)  و شهرهای هوشمند و امن تر.
استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، امکان بهره برداری متقابل مخابرات،  افتتاح بازارهای جهانی و  تشویق  نوآوری و رشد را فراهم می سازند.این استانداردها، هم برای کشورهای توسعه یافته، و هم برای کشورهای درحال توسعه خوب هستند.
استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، برای نیل به همه اهداف توسعه هزاره، به فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی تسریع می بخشند.
من از کشورهای عضو اتحادیه , از اعضای دست اندرکار این صنعت، شرکت های کوچک و بزرگ و جامعه دانشگاهی، همراه با نهادهای خواهر در سازمان ملل متحد، شرکای ما و همه دست اندرکاران،  خواستارم که از برنامه "دسترسی یکسان به استانداردسازی" و رفاه و کامیابی همگانی حمایت کنند
                                                                           سپاسگزارم.
                                                                              هولین ژائو
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398
  • ساعت 15
  • توسط کارشناس روابط عمومی
  • تعداد بازدید 870
نظرات شما
captcha refresh