يکشنبه 27 مرداد 1398 - 17 ذو الحجة 1440
  آمارسایت
مهمان : 59
اعضا عضو سایت : 21
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1372
ديروز : 1963
ماه : 56166
سال جاری : 1337328
تعدا مطالب : 2146
كل : 1338328
 
تاریخ : سه شنبه 16 بهمن 1397
کد 3415

مهندس سیدمجید صدری: ارائه سرویس‌های شرکت مخابرات ایران بر طبق تعرفه ابلاغی رگولاتوری است

مهندس سیدمجید صدری: ارائه سرویس‌های شرکت مخابرات ایران بر طبق تعرفه ابلاغی رگولاتوری است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه فروش تلفن ثابت و دیگر سرویس‌های شرکت مخابرات برای تمام مشتریان در سراسر کشور با قیمت‌های مصوب و مورد تائید سازمان تنظیم مقررات انجام می‌شود، اظهار داشت: در صورت تخطی از مصوبات ابلاغی، با خاطیان احتمالی به‌شدت برخورد می‌شود. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری بابیان اینکه مشتری مداری مهم‌ترین اصل مورد توجه  شرکت مخابرات است، افزود: در صورت وجود هرگونه موردی مغایر با مصوبات اعلامی در هر منطقه‌ای از کشور، سامانه جامع رسیدگی به شکایات مشتریان 2021 آماده دریافت شکایات و انتقادهای تمام مشتریان است.
وی اضافه کرد: با توجه به رویکرد مدیریت شرکت مبنی بر تعامل مستقیم و دوجانبه با تمام مشتریان در سراسر کشور، درگاه‌های اطلاع‌رسانی شرکت مخابرات ایران و مدیرعامل شرکت، در اختیار تمام کاربران و مشتریان قرارگرفته است تا با استفاده از آن نقطه نظرات خود را به‌صورت مستقیم با مدیرعامل شرکت مطرح کنند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران  همچنین افزود: در راستای تحقق ارتباطی فراگیر و به منظور ایجاد ارتباطی بی واسطه با مدیرعامل شرکت، درگاه ارتباط مستقیم با مدیرعامل در  وب سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی tci.ir/ceomsg راه اندازی شد.
مهندس سیدمجید صدری خاطرنشان کرد: در دهه مبارک فجر و در راستای ارتباطی فراگیر، این درگاه برای ارتباطی بی واسطه  به جهت در میان گذاشتن نقطه نظرات و پیشنهادات و یا هر موضوع مرتبط با شرکت  در جهت حل مسائل و دغدغه های مشترکین و کارکنان شرکت مخابرات ایران ایجاد شده است.
وی افزود: دیگر درگاه های ارتباط با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، ایمیل به نشانیceo@tci.ir  و شبکه اجتماعی اینستاگرام به نشانی  www.instagram.com/sm_sadri  می باشد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: حق دریافت امتیاز هر خط تلفن ثابت با احتساب مالیات 207 هزارتومان است که مشتریان میتوانند جهت خرید به صورت نقد و اقساط اقدام نمایند .
 وی افزود: هزینه تمام‌شده کابل‌کشی و برقراری ارتباط خطوط تلفن مبلغی بسیار بیشتر از این است، اما شرکت مخابرات به‌منظور مشتری مداری و تحقق ارتباطی فراگیر برای تمام مشتریان در سراسر کشور با مبلغ ذکرشده اقدام به ارائه سرویس  تلفن ثابت می‌نماید.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 بهمن 1397
  • ساعت 16
  • توسط کارشناس روابط عمومی
  • تعداد بازدید 92
نظرات شما
captcha refresh