دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15 رمضان 1440
  آمارسایت
مهمان : 2346
اعضا عضو سایت : 19
اعضا آنلاین : 0
امروز : 158803
ديروز : 57063
ماه : 286292
سال جاری : 712939
تعدا مطالب : 2037
كل : 713939
 
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 3269

مهندس سیدمجید صدری: تلاش همه جانبه در راستای ارائه ارتباطات پایدار

مهندس سیدمجید صدری: تلاش همه جانبه در راستای ارائه ارتباطات پایدار
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر لزوم تلاش تمام کارکنان در حفظ و پایداری کلیه ارتباطات مشتریان تجاری و خانگی گفت: بخش های مختلف فنی و ستادی در مناطق مخابراتی سراسر کشور، با تلاش شبانه روزی باید به دنبال این باشند که علاوه بر به حداقل رساندن قطعی های موردی، همواره پایداری ارتباطات تمام مشتریان شرکت را تضمین کنند.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن تشریح روند برقراری ارتباطات مخابراتی در سراسر کشور گفت: با رصد متمرکز و پایش عملکرد تمامی مناطق به صورت مداوم، شرکت مخابرات ایران در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گرفته و در مناطق مختلف، قطعی های ارتباطی باید روز به روز در حال کاهش باشد.
 وی با اشاره به این نکته که عملکرد شرکت مخابرات بر عملکرد صنعت ارتباطات به صورت مستقیم اثرگذار است، گفت: در همین راستا، عملکرد مناطق مخابراتی با استفاده از مکانیسم‏های متعدد کنترلی و بر اساس برنامه های ابلاغی، به صورت مستمر مورد پایش قرار می ‏گیرد تا در نهایت، همه مناطق به صورت متوازن و صحیح در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت کنند.
 مهندس صدری با تاکید مجدد بر حفظ و پایداری کلیه ارتباطات مشتریان تجاری و خانگی گفت: در مسیر ارائه خدمات با کیفیت به تمام مشتریان شرکت در بخش های مختلف از هیچ اقدام موثری کوتاهی نخواهیم کرد.
 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان اظهار امیدواری کرد با برنامه ‏ریزی مناسب، اتخاذ تصمیمات لازم و بهره‏ گیری از  توانمندی‏ های موجود در مناطق مخابرات ایران، روز به روز شاهد رشد، شکوفایی و بالندگی بیشتر مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور باشیم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • ساعت 14
  • توسط کارشناس روابط عمومی
  • تعداد بازدید 77
نظرات شما
captcha refresh