پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 - 20 شعبان 1440
  آمارسایت
مهمان : 43
اعضا عضو سایت : 19
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1104
ديروز : 3008
ماه : 77583
سال جاری : 438740
تعدا مطالب : 2004
كل : 439740
 
تاریخ : يکشنبه 24 تير 1397
کد 3025

مهندس صدری اعلام کرد : شایسته سالاری وتحقق برنامه ها از ارکان مهم و مورد توجه در انتصابات است

مهندس صدری اعلام کرد : شایسته سالاری وتحقق برنامه ها از ارکان مهم و مورد توجه در انتصابات است
به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مهندس سید مجید صدری  با بیان مطلب فوق اظهار داشت: : ارتباط موثر مدیران با بدنه اصلی شرکت ، کارکنان و ذی نفعان یکی از اولویت مهم در انتخاب مدیران در شرکت مخابرات ایران،است که  برای رسیدن به اهداف برنامه سال۹۷ شرکت ارزیابی وانتخاب می شوند.
وی با تاکید بر این مهم که توجه به مبحث شایسته سالاری ، تخصص و تعهد در انتصابات است اظهار داشت: مهم‌ترين رقابت در سازمان‌ها يافتن افراد لايق و شايسته است ، نظام شايسته‌سالاري به سازمان‌ها کمک مي‌کند تا به اهداف خود برسند . بر این اساس وظیفه اصلی شرکت های مخابراتی در مناطق ، توسعه خدمات و کسب رضایتمندی مشترکان است ،از این رو باید عملکرد مجموعه مدیران مناطق  بر مبنای اثر بخشی اقدامات آنان در جهت وظایف و اهداف شرکت و ارتباط موثر ارزیابی شود.
وی با بیان اهمیت هماهنگی عملکرد مدیران مناطق با شاخص های مورد نظر شرکت مخابرات  گفت: شایسته است مدیران مناطق با آگاهی از شاخص ها، انتظارات و تعیین اهداف، برنامه ها و معیارهای قابل اندازه گیری، شفاف، به ارتقای عملکرد در حوزه های مورد نظر اهتمام ورزند.
مهندس سید مجید صدری با اشاره به اینکه مطالبه مردم ازمدیران،نظارت و حضورمیدانی است، بیان کرد: مدیران باید به تمام بخش هاو روستاهای تحت مدیریت خود نظارت کنندو ازنزدیک بامسائل و مشکلات مردم آشناشوندودنبال حل آنها باشند.فعال شدن کارگروه ها و جلسات،ارائه گزارش های روزانه و نظارت و حضور مدیران بر تمامی حوزه ها می تواند ما را در رسیدن به اهداف کاری خود کمک کند.
وی با بیان اینکه گره گشایی از کار مردم، داشتن نگاه توسعه ای درمناطق باید به عنوان سیاست های اصلی قلمداد و مورد پیگیری قرار گیرد. ابراز امیدواری کرد که در سایه تلاش و همدلی همه مدیران هر روز شاهد رشد و شکوفایی باشیم .
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 تير 1397
  • ساعت 12
  • توسط کارشناس روابط عمومی
  • تعداد بازدید 177
نظرات شما
captcha refresh