جمعه 2 فروردين 1398 - 15 رجب 1440
  آمارسایت
مهمان : 27
اعضا عضو سایت : 19
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1471
ديروز : 2470
ماه : 79276
سال جاری : 356328
تعدا مطالب : 1982
كل : 357328
 
تاریخ : چهارشنبه 6 تير 1397
کد 2984

اعلام زمان آزادسازی سهام ترجیحی کارکنان ، تسویه اقساط و تسریع در پرداخت سود سهام داران ترجیحی شرکت مخابرات ایران

اعلام زمان آزادسازی سهام ترجیحی کارکنان ، تسویه اقساط و تسریع در پرداخت سود سهام داران ترجیحی شرکت مخابرات ایران
با توجه به تاکید ، سهامدار عمده و اعضای هیئت مدیره ، زمان آزادسازی سهام ترجیحی کارکنان ، تسویه اقساط و اصلاحیه زمانبندی پرداخت سود سهام داران ترجیحی شرکت مخابرات ایران اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، سهامداران ترجیحی ، سود خود را طی دو قسط در مرداد و شهریور ماه امسال دریافت خواهند کرد .
این گزارش می افزاید به منظور تسویه مطالبات سود سهام ترجیحی و پرداخت کامل اقساط برای آزاد سازی سهام یاد شده تا شهریور ماه سال جاری بر مبنای برنامه ریزی های به عمل آمده و در پاسخ به درخواستهای کارکنان شاغل و بازنشسته دارای سهام ترجیحی شرکت مخابرات ایران ، ضمن تقلیل زمان اعلام شده قبلی مقرر شد در خصوص تسریع پرداخت و تسویه مطالبات سود سهام تقسیمی در مجمع عمومی عادی سالیانه مربوط به سال مالی 96 حداکثر تا پایان شهریور ماه اقدام شود.
همچنین در راستای اجرایی شدن دیگر خواسته همکاران گرامی مبنی بر تسویه اقساط خرید سهام ترجیحی با سازمان خصوصی سازی و آزادسازی سهام یادشده ، مقرر شد به دنبال پرداخت های قبلی اقساط 9 گانه ، نسبت به پرداخت یک جای قسط دهم تا پایان شهریور ماه ، اقدام و چندین ماه زودتر از موعد قانونی نسبت به آزادسازی و تملک قطعی کارکنان مشمول بر سهام مربوطه اقدام شود.
لازم به ذکر است که شرکت مخابرات ایران تاکنون از محل سود های توزیعی سالیانه نسبت به تسویه اقساط سهام ترجیحی اقدام نموده و مبلغی از کارکنان مشمول بابت خریداری سهام ترجیحی اخذ ننموده است .
این درحالیست که علی رغم سود قلیل توزیعی در سالهای اول و دوم واگذاری سهام ترجیحی که کفاف اقساط سالیانه خرید سهام را نمی داده نسبت به توزیع سود مناسب به کارکنان و همزمان خریداری نقدی سهام شرکت ارتباطات سیار و شرکت شسکام برای کلیه دارندگان سهام ترجیحی اقدام نموده و در چارچوب خصوصی سازی شرکت امکان مناسبی بابت مالکیت سهام شرکت مخابرات ایران ، شرکت ارتباطات سیار و شسکام را برای کارکنان گرامی فراهم نموده است
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 تير 1397
  • ساعت 08
  • توسط کارشناس روابط عمومی
  • تعداد بازدید 3028
نظرات شما
captcha refresh