يکشنبه 6 خرداد 1397 - 11 رمضان 1439
  آمارسایت
مهمان : 3147
اعضا عضو سایت : 1902
اعضا آنلاین : 0
امروز : 796
ديروز : 3649
ماه : 24517
سال جاری : 352075
تعدا مطالب : 2712
كل : 1584562
 
 آرشیواخبار مخابراتی
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مهندس صدری در چهارمین دیدار عمومی با کارکنان: ارتقاء برند مخابرات وابسته به تلاش تک‌تک کارکنان شرکت است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در چهارمین ملاقات عمومی با کارکنان و بازنشستگان شرکت ضمن رسیدگی به مسائل و مشکلات همکاران اعلام کرد: ارتقاء برند مخابرات وابسته به تلاش تک‌تک کارکنان شرکت است.
چهارشنبه 2 خرداد 1397

اهداي جوایز برندگان طرح 1000 گوشی هوشمند آذربايجان شرقي

باحضور معاون مالی و پشتیبانی و نماینده دادستانی شهرستان تبریز و جمعی از مدیران مخابرات منطقه ، جوایز برندگان خوش شانس طرح 1000 گوشی هوشمند همراه اول اهدا گردید.
سه شنبه 1 خرداد 1397

مهندس صدری: بهبود شاخص‌های کیفی شبکه شرکت مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح تلاش‌های صورت گرفته در راستای بهبود شاخص‌های کیفی شبکه شرکت مخابرات ایران و بهبود کیفیت تجربه مشتری گفت: با طراحی شبکه DNS کشوری بهبود محسوسی در متوسط شاخص زمانی سیستم حاصل گردیده است.
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

تشکر و قدردانی

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی و رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز با ارسال لوح تقدیر از آقای مهندس شکوری مدیر مخابرات منطقه تشكر نمودند
شنبه 29 ارديبهشت 1397

هفته سراسر سبز بازار سهام

بورس اوراق بهادار تهران هفته گذشته با رشد ۳/ ۱درصدی شاخص کل مواجه شد. در تمامی روزهای این هفته شاخص سهام با رشد به کار خود پایان داد. در هفته گذشته معامله‌گران پس از انتشار خبر خروج از برجام شاهد حمایت سهامداران عمده از بازار بودند. این امر رشد ۳/ ۱درصدی شاخص کل را به دنبال داشت. در کنار حمایت حقوقی‌ها رسیدن سهام به کف قیمتی نیز اثر گذار بود
شنبه 29 ارديبهشت 1397

وزیر ارتباطات: هیچ چیز جایگاه شبکه ثابت را در دنیا نمی گیرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین بهره برداری از مرکز عملیات شبکه شرکت مخابرات ایران گفت: «در حوزه خدمات ارتباطی هیچ چیز جایگاه شبکه ثابت را در دنیا نمی گیرد
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

آذری جهرمی: گذرگاه های بین المللی کشور از یک نقطه به 7 مرکز افزایش یافته است / نتیجه توسعه شبکه دیتای بین الملل، پایداری شبکه، دسترسی بیشتر و بهبود پدافندی است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توسعه گذرگاه های شبکه بین الملل از یک نقطه به 7 مرکز، گفت : نتیجه این توسعه پایداری شبکه، دسترسی بیشتر و بهبود پدافندی است.
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

سیدمجید صدری: سامانه 20117 و مراکز 118 مخابرات تجمیع می شوند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت : واگذاری تلفن ثابت و پاسخگویی به فیش های در نوبت انتظار در دو استان تهران و مشهد تا آخر اردیبهشت به روز می شود .
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

مهندس صدری اعلام کرد: مدیران مخابرات مناطق در جلسات هفتگی ملاقات مردمی به مسائل و مشکلات کارکنان رسیدگی می‌کنند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به لزوم رسیدگی بیش ‌از پیش به مسائل و دغدغه‌های کارکنان، اظهار کرد: مدیران مخابرات مناطق سراسر کشور لازم است در جلسات هفتگی ملاقات مردمی که طبق زمان‌بندی مشخص و به‌صورت مداوم برگزار می‌شود، مسائل کارکنان را بررسی کنند.
سه شنبه 25 ارديبهشت 1397

همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه آذربایجان شرقی

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعات ، همایش کوهپیمایی خانوادگی کارکنان مخابرات منطقه آذربایجان شرقی همزمان با سایر مناطق مخابراتی در مجموعه فرهنگی ، تفریحی عون بن علی برگزار شد .
دوشنبه 24 ارديبهشت 1397