جمعه 3 فروردين 1397 - 05 رجب 1439
  آمارسایت
مهمان : 709
اعضا عضو سایت : 1902
اعضا آنلاین : 0
امروز : 2003
ديروز : 5204
ماه : 12227
سال جاری : 12227
تعدا مطالب : 2645
كل : 1244714
 
 آرشیواخبار مخابراتی
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مدير‌عامل شركت مخابرات ايران: تسهیل ارتباطات و خدمت‌رسانی به مشتریان سراسر كشور در ایام نوروز

مهندس سید‌مجید صدری با اشاره به تمهیدات ویژه شرکت مخابرات در بخش های ستادی و استان ها در ایام تعطیلات نوروزی گفت: بهینه‌سازی و افزایش ظرفیت ترافیکی در نقاط پرتردد و آماده‌باش کلیه حوزه‌های فنی و غیر فنی به منظور حفظ پایداری شبکه و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان در تمام مناطق مخابراتی، از مهم‌ترین برنامه‌های شرکت مخابرات در این ایام است.
سه شنبه 22 اسفند 1396

ارتقاء استاندارد ارائه خدمات به مشتریان با ایجاد فروشگاه های برند

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: تصمیم داریم فروشگاه های برند ایجاد کنیم تا بتوانیم استانداردهای ارائه خدمات را به نحو مطلوب سراسری کنیم، به صورتی که هر میز پاسخگو به مشتری، دارای کاتالوگ سرویس و امکان حل مسئله و مشکل مشتری را داشته باشد.
چهارشنبه 16 اسفند 1396

تاکید مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بر لزوم ارزيابي عملکرد كاركنان در سامانه HRIS

در راستاي ارتقاي بهره وري، كارايي و خدمات ارزنده و نوآور به مشتريان شركت مخابرات ايران، مديرعامل شرکت مخابرات ایران بر لزوم جدیت در هدف گذاري و ارزيابي عملکرد كاركنان در سامانه HRIS تاكيد نمود.
چهارشنبه 9 اسفند 1396

در دیدار مهندس صدری با معاون تنظیم مقررات صدا و سیما مطرح شد/ بررسی تعاملات حقوقی بین شرکت مخابرات ایران و سازمان صدا و سیما

در دیدار مهندس سیدمجید صدری با محسن سیاهکلی معاون تنظیم مقررات صدا و سیمای جمهوری اسلامی بر تعاملات حقوقی بین دو شرکت مخابرات ایران و سازمان صدا و سیما تاکید شد
چهارشنبه 9 اسفند 1396

تقدیر مهندس صدری از زحمات مشاوران مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

مهندس سید مجید صدری گفت: ازخدمات و زحمات تمام مشاوران مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش های مختلف کل کشور قدردانی کرده و از ظرفیت های کارشناسی و تخصصی ایشان در موارد مربوط به توسعه برنامه ها و بخش های اجرایی شرکت مخابرات ایران استفاده خواهد شد.
چهارشنبه 9 اسفند 1396

نشست مشترک اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار به‌منظور بررسی روندهای منتهی به همگرایی و هم افزایی در FMC برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در این نشست که شنبه پنجم اسفندماه برگزار شد، اعضای هیئت مدیره دو شرکت ضمن تأکید بر لزوم اجرای همگرایی ثابت و سیار، مهم‌ترین مسئله را هم افزایی بخش های فنی، تجاری و خدماتی دو شرکت عنوان کرده و تشکیل کارگروه های عملیاتی در این خصوص را پیشنهاد دادند
دوشنبه 7 اسفند 1396

مهندس صدری: ایثارگران، افراد شاخص و الگو برای شرکت هستند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: ایثارگران، افرادی وفادار، شاخص و الگو در شرکت هستند و ما باید از توان بالای آنان در شرکت استفاده کنیم.
چهارشنبه 25 بهمن 1396

دکتر صفری تأکید کرد: لزوم توجه به مؤلفه‌های سودآوری با توجه به این که مخابرات یک بنگاه اقتصادی است

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه این شرکت یک بنگاه اقتصادی فعال است، عنوان کرد: بدین منظور تحقق سودآوری مجموعه به‌عنوان مهم‌ترین الزام پیشبرد برنامه‌های توسعه شرکت و توجه مناسب‌تر به سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران باید مورد توجه قرار گیر
چهارشنبه 25 بهمن 1396

مهندس صدری: لزوم آسیب‌شناسی فرایندها در بخش‌های مختلف شرکت مخابرات ایران

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در نشست ویدئوکنفرانس با معاونین و مدیران مخابرات مناطق سراسر کشور گفت: تجزیه ‌و تحلیل فعالیت‌های اجراشده در مخابرات تاکنون و آسیب‌شناسی فرایندها، موجب تقویت عملکرد کلی شرکت خواهد شد.
چهارشنبه 25 بهمن 1396

با امضای تفاهم‌نامه همکاری؛

با امضای تفاهم‌نامه همکاری، خط یک قطار شهری تبریز به زودی از امکان پوشش مخابراتی همراه اول برخوردار می‌شود.
چهارشنبه 18 بهمن 1396