يکشنبه 28 آبان 1396 - 29 صفر 1439
  آمارسایت
امروز : 4548
ديروز : 6731
ماه : 158775
 
 آرشیواخبار مخابراتی
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

مدیر عامل شرکت مخابرات در گفت‌و‌گو با ایلنا خبر داد: گسترش شبکه فیبر نوری در مناطق زلزله‌زده / پایداری وضعیت ارتباطی تمامی مناطق زلزله‌زده

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: مخابرات برنامه دارد تا گام به گام شبکه سیم مسی را با شبکه فیبر نوری برای افزایش ظرفیت ارتباطات، پایداری و تقویت بیشتر و عدم خسارت در صورت تکرار سوانحی از جمله زلزله جایگزین کند.
شنبه 27 آبان 1396

مهندس تراکمه: تسهیل فضای کسب‌وکار با ايجاد حلقه ارتباطي صاحبان محتوا و كاربران

عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران در بازدید از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال حضور شرکت مخابرات را با طرح شاما، ايجاد حلقه ارتباطي میان صاحبان و مصرف‌کنندگان محتوا دانست و گفت: «تسهیل فضای کسب‌وکار و حمایت از تولید محتوای فاخر از مهم‌ترین جهت‌گیری‌های فعالیت شرکت مخابرات در این راستاست.»
سه شنبه 23 آبان 1396

وزیر ارتباطات: زلزله عراق باعث قطعی زیرساخت نشده،اختلالات به دلیل حجم بالای مکالمات است

درپی وقوع زلزله 7.2 ریشتری در سلیمانیه عراق که باعث وقوع خساراتی در مناطق غربی ایران شده است، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توییت هایی تصریح کرد با وقوع این زلزله در شبکه زیرساخت قطعی رخ نداده و اختلالات موجود بر اثر حجم بالای مکالمات رخ داده است.
دوشنبه 22 آبان 1396

مهندس بیدخام اعلام کرد: تشریح فرایند واگذاری اینترنت از طریق مرکز تماس 2020

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفـت: مرکز تماس 2020 با توجه به گستردگی مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات در سراسر کشور، کاملا به روز عمل کرده و با حداکثر کارایی، خدمات مورد نیاز مشتریان از جمله وصل و قطع سرویس، پشتیبانی آنلاین و لحظه ای اینترنت و دیتا را ارائه می دهد.
چهارشنبه 17 آبان 1396

مهندس بیدخام خبر داد: اطلاع رسانی در مورد طرح ها یا جوایز مخابرات صرفا از طریق درگاه های رسمی شرکت انجام می شود

سخنگوی شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: اطلاع رسانی در مورد طرح ها یا جوایز مخابرات صرفا از درگاه های رسمی ارتباطی شرکت انجام شده و هیچ گونه تماسی از سوی شرکت مخابرات ایران برای پرداخت جوایز یا اعلام برندگان از طریق رسانه های جمعی دیگر از جمله شبکه های ماهواره ای با مشترکین این شرکت صورت نگرفته است.
سه شنبه 9 آبان 1396

برگزاري مانور پدافند غير عامل

به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و پیرو جلسه کارگروه با حضور مهندس شکوری مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی و اعضای کارگروه تشکیل گردید.
دوشنبه 8 آبان 1396

دکتر زارعیان : تا پایان سال حداقل 100 هزار پورت فیبر نوری تانوما به مشترکان واگذار می شود

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: تا پایان امسال واگذاری پورت فیبرنوری تانوما به 100 هزار مشترک انجام می شود.
دوشنبه 24 مهر 1396

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: مخابرات 14 هزار پورت فیبرنوری ظرف 6 ماه واگذار کرده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر لزوم توسعه شبکه دسترسی فیبرنوری در کشور گفت: شرکت مخابرات ایران موفق شده که ظرف مدت 6 ماهه گذشته 14 هزار پورت فیبرنوری در تهران نصب و راه اندازی کند.
دوشنبه 24 مهر 1396

شریان حیاتی و حساس اداره کشور در دست حوزه ارتباطات و به خصوص شرکت مخابرات ایران است

رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران و معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اجرای ره نگاشت تحول و توسعه شرکت و ادامه اجرای برنامه تا رسیدن به نتیجه نهایی، بر لزوم تلاش بیش از پیش مجموعه مخابرات تاکید کرد.
شنبه 22 مهر 1396

دکتر زارعیان : بهره‌برداری از وای‌فای عمومی مخابرات آغاز شد

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه علی‌رغم هزینه خرید و نصب آنتن و اجرای شبکه برای ارائه وای‌فای در مکان‌های عمومی، اپراتورها به دلیل مزیتی که این موضوع دارد این کار را انجام می‌دهند، از طرح توسعه وای‌فای توسط این شرکت طی یک سال و نیم پیش خبر داد که اکنون در بسیاری از استان‌ها در مکان‌های عمومی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است
شنبه 22 مهر 1396